Nabídky práce

Zde naleznete aktuální nabídky volných pracovních míst pro ergoterapeuty. V případě, že máte sami zájem o vyvěšení inzerátu, zašlete jej na adresu web@ergoterapie.cz

1 2 3 4 5 6 

21. 6. 2018 Státní léčebné lázně Janské Lázně, s. p. přijmou ergoterapeuta

Akreditované pracoviště pro obor specializačního vzdělávání RFM Státní léčebné lázně Janské Lázně, s. p.přijmou: ergoterapeuta/kuNaše lázně mají více »


19. 6. 2018 Kaňka o.p.s., Tábor hledá ergoterapeuta

ZŠ a MŠ a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s., Tábor nabízí volné místo na pozici ergoterapeut/ergoterapeutka.Plný pracovní více »


19. 6. 2018 ERGO Aktiv hledá ergoterapeuta

ERGO Aktiv – Centrum neurorehabilitace pro osoby po získaném poškození mozku, PrahaHLEDÁME ERGOTERAPEUTA/ERGOTERAPEUTKUdo týmu terénních terapeutů pro více »


6. 6. 2018 Centrum léčby pohybového aparátu přijme ergoterapeuta na DPP

Centrum léčby pohybového aparátu přijme do svého týmu nového kolegu / kolegyni na poziciERGOTERAPEUT – DPPPožadujeme:·       bakalářské více »


29. 5. 2018 Individuální ergoterapie pro chlapce s DMO, Vizovice a okolí

Hledá se ergoterapeut/ tka pro chlapce s DMO (2,5 let), bydlištěm Vizovice pro individuální ergoterapii. Rodina může více »


11. 5. 2018 Úrazová nemocnice v Brně hledá ergoterapeuta

Nabízíme:- platové zařazení dle dosaženého vzdělání - rodinné zázemí menší nemocnice specializované na chirurgii a traumatologii - více »


1 2 3 4 5 6