Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví


Milé kolegyně, milí kolegové!

Rozhodli jsme se pro založení nové pracovní skupiny České asociace ergoterapeutů zabývající se oblastí péče o duševní zdraví.
Více informací o pracovní skupině naleznete zde.

Rádi bychom vás tímto vyzvali k zamyšlení, jak moc je pro vás téma péče o duševní zdraví důležité, blízké či zajímavé. Velmi nás potěší, pokud byste se k nám chtěli aktivně připojit a společně se zamýšlet nad tím, jakou podobu by ergoterapie u lidí s duševním onemocněním mohla mít a jakými kroky lze tomu jít vstříc.

Prvním krokem může být vyplnění krátkého dotazníku určeného pro ergoterapeuty pracující v oblasti péče o duševní zdraví na tomto odkaze - https://www.survio.com/survey/d/Z7O2C1C7K6W4P5Y9C
 
6.12.2017
První setkání pracovní skupiny Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví proběhlo 6. 12. v Praze. Pozvánka-zde
Účast byla hojná, atmosféra milá a příjemně pracovní. Zápis ze setkání najdete zde.31.1.2018

S radostí Vás zveme na druhé setkání pracovní skupiny Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví, které proběhne ve středu 31.1.2018 od 12 do 17hod v prostorách Green Doors, z.ú., na adrese Křižíkova 76/61 na
Praze 8. Pozvánku najdete v příloze. Prosím o přihlášení na email k.voslarova@gmail.com ideálně do pátku 26.1.

Budeme se zabývat vymezením ergoterapie v této oblasti, čeká nás sdílení metod a nástrojů hodnocení, téma evaluace efektivity služby či trénink dovedností v intramurární péči. Samozřejmě průběžně vítáme další podněty a nápady, čemu byste se rádi na setkáních věnovali. Těšíme se na Vás!


Pozvánka: zde


Přihlášky a bližší informace na emailu k.voslarova@gmail.com.Poslední úprava: 15. 1. 2018 - Bc. Zuzana Rodová, M.Sc.