Přejít na obsah

Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví

Milé kolegyně, milí kolegové!

Rozhodli jsme se pro založení nové pracovní skupiny České asociace ergoterapeutů zabývající se oblastí péče o duševní zdraví.
Více informací o pracovní skupině naleznete zde.

Rádi bychom vás tímto vyzvali k zamyšlení, jak moc je pro vás téma péče o duševní zdraví důležité, blízké či zajímavé. Velmi nás potěší, pokud byste se k nám chtěli aktivně připojit a společně se zamýšlet nad tím, jakou podobu by ergoterapie u lidí s duševním onemocněním mohla mít a jakými kroky lze tomu jít vstříc.

Prvním krokem může být vyplnění krátkého dotazníku určeného pro ergoterapeuty pracující v oblasti péče o duševní zdraví na tomto odkaze: https://www.survio.com/survey/d/Z7O2C1C7K6W4P5Y9C

1. setkání 6. 12. 2017

První setkání pracovní skupiny Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví proběhlo 6. 12. v Praze. Pozvánka zde.

Účast byla hojná, atmosféra milá a příjemně pracovní. Zápis ze setkání najdete zde.

2. setkání 31. 1. 2018

Pozvánka zde.

Proběhlo druhé setkání pracovní skupiny Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví. Příjemné prostory Green Doors, z.ú. podpořily pracovní atmosféru a z plodné diskuse o současné praxi vznikly zajímavé výstupy a další úkoly. Přečtěte si zápis ze setkání a pokud vás toto téma zajímá, přijďte na příští setkání ve čtvrtek ve čtvrtek 5.4. 12–17 hod v Praze.

Zápis ze setkání najdete zde.

3. setkání 5. 4. 2018

Pozvánka zde.

Je za námi již třetí zdařilé setkání pracovní skupiny Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví. Diskuse byly velice zajímavé i podnětné. Příští setkání bude ve středu 20.6. v Praze. Pro bližší informace kontaktuje Kateřinu Voslářovou (k.voslarova@gmail.com).

Zápis ze setkání najdete zde.

4. setkání 20.6.2018

Pozvánka: zde

Čtvrté setkání proběhlo ve skromnějším počtu, zato s neutuchajícím odhodláním. Díky všem za aktivní účast! Příště se potkáme ve středu 19.9. v Praze.

Zápis ze setkání najdete: zde

5.setkání

Pozvánka: zde

Koncem ledna proběhlo 5. setkání pracovní skupiny Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví, které bylo velmi milé, inspirativní a neslo se v duchu tolik významného zotavení. Těšíme se třeba i na Vás na příštím setkání, které proběhne cca v období duben/květen 2019. Pro více informací pište na email k.voslarova@gmail.com.

Zápis ze setkání najdete: zde

6.setkání

Pozvánka: zde

V květnu proběhlo další inspirativní setkání pracovní skupiny Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví. Zde si můžete přečíst stručný zápis. V případě zájmu o zapojení se do skupiny Vás rádi přivítáme na příštím setkání, které je naplánováno na pátek 18.10. v Praze.

Zápis ze setkání najdete: zde

7.setkání

Pozvánka: zde

Pracovní skupina Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví má za sebou další velmi plodné setkání – tentokrát v rekordním počtu 16 ergoterapeutek. Stručný zápis ze setkání je k nahlédnutí zde. Pokud byste měli o činnost skupiny zájem, budeme rádi, když se k nám připojíte (kontakt: Kateřina
Voslářová, k.voslarova@gmail.com)

Zápis ze setkání najdete: zde

8.setkání

Pozvánka: zde

Pracovní skupina Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví s Vámi ráda sdílí stručný zápis z posledního setkání. Pokud Vás dění ve skupině zaujalo či máte jakékoli dotazy, obraťte se na Kateřinu Voslářovou
(k.voslarova@gmail.com)

Zápis ze setkání najdete: zde

9.setkání

V pátek 25.9. proběhlo již 9. setkání pracovní skupiny Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví, tentokrát v netradiční on-line podobě. V případě, že by Vás dění ve skupině více zajímalo, ozvěte se na email k.voslarova@gmail.com.

Zápis ze setkání najdete: zde

10.setkání

Pozvánka: zde

19.února proběhne další on-line setkání pracovní skupiny ČAE Ergoterapie v oblasti péče o duševní zdraví. Předběžný program je uveden v přiložené pozvánce. Pokud máte zájem se k setkání / ke skupině připojit, neváhejte se ozvat na email k.voslarova@gmail.com. Budeme se těšit!

 

Přihlášky a bližší informace na emailu k.voslarova@gmail.com.